food-green-vegetable-natural-fresh-shopping-1041787-pxhere.com

Chcete začít zdravě vařit a nevíte, kde koupit zdravé potraviny? Projdu s Vámi eshopy, obchody ve Vašem okolí, dám Vám tipy, jak si jejich nákup udělat co nejjednodušší.


Rozhodli jste se změnit svůj životní styl a začít zdravě vařit nebo si alespoň občas pochutnat na zdravých svačinách? V receptu někdy ani nevíte, co některé položky znamenají, v normálních obchodech na Vás koukají, co po nich chcete? Pokud bydlíte v Praze a okolí Sázavy, sejdu se s Vámi a proberu s Vámi nejlepší možnosti, kde dané potraviny sehnat. Dám Vám tipy na nejlepší eshopy, ukáži Vám, kde sehnat potraviny ve větších obchodech, kde je naopak lepší využít lokální zemědělce a vyrazím s Vámi také do obchodu se zdravou výživou, kde Vám pomohu se zorientovat a vysvětlím Vám, k čemu jsou jaké potraviny dobré a kde všude je můžete využít. Prostě půjdeme do terénu a budeme si užívat nákupy. No není to paráda?

Chcete se mnou na nákup?

Telefon: 720 364 355

Email: jitka@jimesrdcem.cz

[contact-form][contact-field label=“Jméno“ type=“name“ required=“1″ /][contact-field label=“Email“ type=“email“ required=“1″ /][contact-field label=“Poznámka“ type=“textarea“ /][/contact-form]