Chcete začít jíst zdravěji, zhubnout nebo naopak přibrat? Chcete změnit svůj životní styl, ale různých informací je tolik, že nevíte, kterou si vybrat? Potřebujete jen poradit nebo zodpovědět pár otázek ohledně zdravého stravování? Tak jste na správném místě! Dáme hlavy dohromady a vše důkladně probereme.

V těle souvisí vše se vším a některé souvislosti nám mohou zůstat skryté. Máte v sobě určitou nerovnováhu, kterou chcete změnit – může se jedná o dlouhodobé onemocnění, únavu, nemožnost  ovlivnit tělesnou hmotnost, neradost, stres a psychické vyčerpání.

Pomohu Vám na naší konzultaci vše rozebrat, pokusím se zjistit, kde je hlavní příčina a nasměruji Vás, jakou další cestou se vydat, abychom vyladili Vaše tělo do dokonalé rovnováhy.

Zaměřuji se na individuální celostní poradenství – každý klient je jiný, proto bude jiná i náplň konzultace.

Dávám přednost bylinným přípravkům, proto v závěru konzultace většinou doporučuji i vhodné bylinky a čajové bylinné směsi, které dodají Vašemu tělu jen to nejlepší.

Kontaktujte mě, ráda Vás poznám.

Telefon: 720 364 355

Email: jitka@jimesrdcem.cz

[contact-form to=“jitka@jimesrdcem.cz“][contact-field label=“Jméno“ type=“name“ required=“1″ /][contact-field label=“Email“ type=“email“ required=“1″ /][contact-field label=“Poznámka“ type=“textarea“ /][/contact-form]