plant-raspberry-fruit-berry-sweet-dish-1216439-pxhere.com

Každý jsme individuální, každému vyhovuje něco jiného. Změřím Vás, zanalyzujeme, spočítáme, vyhodnotíme a optimálně nastavíme Váš jídelníček, který bude jen pro Vás přesně podle Vašich představ.


Potřebujete se odrazit od nějakého základu? Vím, že každý začátek je těžký a každý potřebuje pomoct trochu jinak. Někomu stačí úvodní konzultace, někdo má rád před sebou vypracovaný jídelníček i s recepty, na kterém se naučí zdravě vařit a pochopit, jak by mělo vypadat zdravé stravování a co jeho tělo potřebuje. Zjistíte, kolik si toho můžete za den dopřát, jaká jsou základní pravidla zdravého životního stylu a pomůže Vás naučit se dlouhodobě udržitelné návyky, které budete provozovat ideálně celý život. Je to takové vykopnutí, kdy rozjetou hru už si dohrajete Vy.

Na základě Vámi uvedených údajů o fungování Vašeho metabolismu Vám vysvětlím a doporučím komplexní souhrn výživových doporučení včetně návrhu pohybové aktivity a vypracuji Vám týdenní nebo dvoutýdenní jídelníček přesně pro Vás. S mými materiály se naučíte zdravě stravovat i do budoucna – budu s Vámi v dlouhodobém kontaktu, kdy budeme po týdnu on-line analyzovat Vaše výsledky.

Týdenní jídelníček

Jídelníček na 7 dní obsahuje podle počtu denních jídel (nejčastěji 5 jídel) seznam surovin, gramáže a recepty (max. 35 receptů).


Dvoutýdenní jídelníček

Jídelníček na 14 dní obsahuje podle počtu denních jídel (nejčastěji 5 jídel) seznam surovin, gramáže a recepty (max. 70 receptů)


Máte zájem o vytvoření jídelníčku?

Telefon: 720 364 355

Email: jitka@jimesrdcem.cz