51LXUILae1L._SX355_Měření tělesným analyzátorem Tanita BC-545. Potřebujete zjistit množství tělesného tuku, hmotnost svalů, určit tělesnou konstituci a mnoho dalších údajů? Změřím Vás a pomohu Vám interpretovat výsledky.


Přístroj měří množství tělesného tuku, hmotnost svalů, procento tělesné vody, hodnotu bazálního metabolismu, metabolický věk, určí tělesnou konstituci, úroveň kostních minerálů a viscerální tuk, který je ukazatelem míry rizika vzniku civilizačních chorob.

Měření a interpretace výsledků trvá zhruba 30 minut.
Přístroj je určen pro dospělé ve věku 18 – 99 let a děti ve věku 5 -17 let. Není určen pro těhotné ženy a osoby s kardiostimulátorem.
V rámci služby konzultce a dlouhodobý individuální plán je tato služba ZDARMA.

Služba zahrnuje měření přístrojem Tanita, vysvětlení výsledků, porovnání s tabulkami a návrh úpravy životního stylu směrem k redukci tuků, nárůstu svalové tkáně, zlepšení zdravotního stavu apod. Klienti si výsledky svého měření zaznamenávají do připraveného formuláře.

Funkce segmentální analýzy jednotlivých částí těla umožňuje porovnat množství svalů, tuků, vody mezi např. levou a pravou paží.

Ozvěte se mi, ráda Vás poznám.

Telefon: 720 364 355

Email: jitka@jimesrdcem.cz

[contact-form][contact-field label=“Jméno“ type=“name“ required=“1″ /][contact-field label=“Email“ type=“email“ required=“1″ /][contact-field label=“Poznámka“ type=“textarea“ required=“1″ /][/contact-form]